O FIRMIE

Firma MEDCOMM, prowadzona przez Monikę Litwin, we współpracy z grupą starannie dobranych, sprawdzonych osób, oferuje kompleksowe usługi w zakresie komunikacji medycznej: pisemne tłumaczenia z dziedziny medycyny, farmacji i kosmetologii, medyczne teksty na zamówienie, doradztwo oraz szkolenia.

Dla uzupełnienia i poszerzenia oferty MEDCOMM współpracuje nie tylko z tłumaczami, korektorami, redaktorami medycznymi i naukowymi, ale także z agencją graficzną i reklamową oraz z renomowaną agencją Public Relations. W razie potrzeby konsultujemy się także ze specjalistami z poszczególnych dziedzin medycyny.

Każde zadanie traktujemy indywidualnie, ściśle współpracując ze zleceniodawcą i dbając o to, aby produkt końcowy w możliwie najwyższym stopniu spełniał jego oczekiwania.

Celem firmy MEDCOMM jest dostarczanie rozwiązań z zakresu komunikacji medycznej – bardzo dobrej jakości, starannie wykonanych i na wysokim poziomie merytorycznym.

O MNIE

Nazywam się Monika Litwin. Prowadzę firmę MedComm, starając się dostarczać klientom profesjonalne i nowoczesne rozwiązania w zakresie szeroko rozumianej komunikacji medycznej. Wykorzystuję w tym celu wiedzę medyczną uzyskaną podczas studiów i szkolenia specjalizacyjnego (z wykształcenia jestem lekarzem) oraz doświadczenie z obszaru biznesu i komunikacji, zdobyte podczas wielu lat pracy w sektorze farmaceutycznym.

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej i uzyskałam specjalizację z dermatologii. W toku pracy zawodowej dokształcałam się na studiach podyplomowych, takich jak marketing, zarządzanie, public relations. Ukończyłam również studia MBA i podyplomowe studia dla tłumaczy specjalistycznych. Swoją wiedzę merytoryczną poszerzałam np. w takich kierunkach jak ocena technologii medycznych (farmakoekonomika). Stale się dokształcam, uczęszczając na różnego rodzaju kursy i szkolenia. Lubię nie tylko poszerzać swoją wiedzę, ale również się nią dzielić. Współpracuję z Lingwistyczną Szkołą Wyższą w Warszawie, gdzie prowadzę warsztaty tłumaczeniowe i zajęcia z zakresu terminologii medycznej.

Pracując w największych międzynarodowych koncernach farmaceutycznych, przez wiele lat zajmowałam się zagadnieniami na styku medycyny i języka, czyli komunikacją medyczną – od pisania tekstów, poprzez prowadzenie kampanii informacyjnych, aż do zarządzania wielokanałowymi strategiami komunikacyjnymi. Zgromadzone przez lata doświadczenie i wiedza merytoryczna pozwalają mi zaproponować Państwu szeroki zakres usług komunikacji medycznej: tłumaczenia, przygotowanie tekstów, doradztwo i szkolenia.